Як відбувається купівля пакету?

Придбати пакет дуже просто. Зв'яжіться з нами будь-яким способом і повідомте про Ваш намір придбати якийсь пакет. Після цього, Вам буде надіслано два примірники договору: один чистий-по електронній пошті, який Вам потрібно буде роздрукувати, поставити підпис і печатку і вислати нам поштою;і другий екземпляр з нашої мокрою печаткою та підписами- поштою. І як тільки від Вас надійде зазначена сума на рахунок, Вашому аккаунту відразу буде призначений відповідний пакет розміщення.

Чи можна отримати пакет за бартером?

Так, це дійсно можливо. Звичайно, таке рішення приймається по кожному конкретному випадку. У цілому, якщо ваше видання / канал / інтернет-ресурс здасться нам цікавим для розміщення нашої реклами, то ми Вам надамо будь-який з пакетів розміщення на порталі безкоштовно,а натомість будемо розміщувати у Вас рекламу на суму вартості вашого пакету. Просто напишіть листа на info @ ukrmediabank.com з Вашою пропозицією щодо обміну.

Навіщо мені, як видавцеві, надавати вам знижку на рекламу?

Ви цю знижку надаєте не нам, а нашим рекламодавцям. Багато хто з них звертає на знижку велику увагу. Нам навіть довелося в каталозі зробити окреме сортування компаній для рекламодавців по знижках. А для Вас це ще одна хороша можливість залучити рекламодавця саме до вашого видання, каналу або сайту.

Мене зацікавила одна з компаній, що надає знижку, як мені її отримати?

Відповідь читайте на цій сторінці - http://ukrmediabank.com/?action=skidki

Як моя новина потрапить до «новини УМБ»?

Ця функція можлива тільки в пакетах «VIP» та «ПАРТНЕР», видавець у своєму кабінеті в будь-який момент може написати новину, яка дуже швидко з'явиться в розділі «новини УМБ».

Як моя стаття або новина потрапить у відповідний розділ на головній?

Точно так само, новини та статті легко додаються через Ваш кабінет. Як тільки вона буде переглянута модератором, - Ваша стаття або новина з'явиться у відповідному розділі на головній. Обмеження за їх кількістю вказано в описі пакетів.

Що таке «гарячі пропозиції» на головній?

Цей розділ створено для того, щоб допомогти Вам знайти рекламодавців в короткий проміжок часу в разі, якщо Ваше рекламне місце або час не продано вчасно. Надайте рекламодавцям за терміновість хорошу знижку і це змусить звернути їхню увагу на варіант розміщення реклами саме у Вас.

Що таке - «окрема RSS-стрічка»?

Якщо у Вашої компанії є сайт, Ви через кабінет можете підключити Вашу RSS - стрічку до нашого порталу. Тобто, На головній у розділі «новини наших партнерів» буде постійно розміщуватись остання новина з Вашого сайту на протязі всього часу співпраці, що додатково приверне увагу рекламодавців і поліпшить відвідуваність вашого ресурсу.

Як зрозуміти «5 * 3000» у «написанні статей про ваші заходи»?

Це означає, що протягом року ми можемо написати для Вас 5 статей до 3000 символів кожна. Коли у вас будуть проходити корпоративні вечірки, семінари, тренінги і т.д., Повідомте нам про це і наш фахівець, після присутності на вашому заході, напише статтю, яка після Вашого затвердження з'явиться в розділі «новини УМБ».

Як відбувається розсилка ком. пропозицій рекламодавцям в пакеті «Партнер»?

У цьому пакеті Ви можете скористатися 10 разів протягом року цією функцією. У Вашому кабінеті Ви зможете написати лист, наприклад, про проведення якої-небудь акції у Вашій компанії, і одним клацанням відправити його всім нашим рекламодавцям.

Як можна купити окремі рекламні або інформаційні можливості?

Перелік пропонованих можливостей і їх ціни знаходяться на сторінці «Для видавців» (таблиця внизу). Після вибору потрібної можливості перерахуйте вказану суму на наш р/р, після цього по електронній пошті напишіть нам листа, в якому вкажіть: Ваше ім'я та прізвище, нік, під яким ви зареєструвались на УМБ, реквізити рахунку, з якого Ви переказували кошти і назву сервісу, за який Ви заплатили. Протягом одного робочого дня після отримання листа ця можливість з'явиться у Вашому кабінеті.


    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль