УкрМедіаБанк : При підтримці компанії «О ДВА» пройшов незвичний модний показ з живими манекенами
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > При підтримці компанії «О ДВА» пройшов незвичний модний показ з живими манекенами

При підтримці компанії «О ДВА» пройшов незвичний модний показ з живими манекенамиКияни та гості столиці стали свідками реаліті-шоу від студії стилю Kira Plastinina. Дійство розпочалося 19 листопада о 17ій годині. Модний бренд стильного жіночого одягу пропонує новий погляд на демонстрацію своєї колекції. 


Дві красуні-моделі у форматі реального часу приміряли одяг молодого дизайнера Кіри Пластініної. Дівчата-подруги ходили одна до одної в гості, пили чай, танцювали, живучи у вітрині магазину Kira Plastinina. Побачити живих манекенів можна було, гуляючи в центрі Києва за адресою вул. Хрещатик, 13. 

Ідея акції, організованої двома креативними компаніями Ad Hoc Creative media lab та «О ДВА», полягала в тому, щоб кардинально змінити уявлення про підхід до презентації жіночого одягу.

Кожна дівчина мала можливість стати обличчям відомого бренду, відчути атмосферу справжнього реліті-шоу «за склом» та продемонструвати свій образ  у вітрині студії Kira Plastinina. 

Компанія «О ДВА» підтримує цікаві та нестандартні рекламні акції, що дуже популярні за кордоном. Ідея живих манекенів справила глибоке враження на людей. Глядачі стильного шоу з цікавістю спостерігали за сюжетами, що демонстрували моделі у вітрині, супроводжуючи кожен образ дівчат схвальним галасом і спалахами камер мобільних телефонів. 

 

Джерело: www.o2.ua

 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Способи вимірювання аудиторії преси.
Ситуація на ринку засобів масової інформації постійно змінюється: з'являються нові телеканали, передачі, радіостанції, газети і журнали. І ось тут-то і розгоряється боротьба не на життя, а на смерть з...
22.09.2010

Телереклама - мета та засоби.
Телебачення - це найдорожчий канал розповсюдження реклами і, теоретично, найбільш ефективний. Вплив телевізійної реклами (телереклами) визначають два чинники: великий обхват і комплексне вплив (візуал...
22.09.2010

Основи медіапланування.
Реклама точна наука. І як будь-яка точна наука, вона вимагає точних показників і коефіцієнтів, що характеризують "рекламну бухгалтерію". Найважливіший показник медіапланування - ВАРТІСТЬ ОДНОГО реклам...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль