УкрМедіаБанк : 5-й Національний фестиваль соціальної реклами
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > 5-й Національний фестиваль соціальної реклами

5-й Національний фестиваль соціальної реклами 

5-й Національний фестиваль соціальної реклами відбудеться 17 грудня в Клубі Кабінету Міністрів України за адресою вул. Інститутська, 7.

 

У конкурсній програму 2010 року представлено 10 номінацій, в рамках яких учасники за допомогою рекламних технологій розкрили актуальні соціальні проблеми. На Фестиваль вже надійшло понад 700 робіт з усіх регіонів України.

У цьому році на Фестивалі будуть представлені і роботи наших російських і білоруських колег. Причому географія російського представництва досить широка.

 

П'ятий фестиваль обіцяє бути значущою подією. На фестивалі буде піднято багато важливих соціальних тем. Людина і праця, глобальна проблема корупції, - заявлені як головні теми.

 

В організації 5-го НФСР активно брали участь такі соціально-відповідальні ініціативні інститути як: Міністерство праці та соціальної політики, яке представляє на Фестивалі Державний центр зайнятості, Спілка рекламістів України та перший в Україні маркетинговий журнал «Маркетинг і реклама» (лауреат першого в Україні конкурсу соціальної реклами). Фестиваль пройде під патронатом Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики А. Й. Богдана.

 

17 грудня в Програмі Фестивалю пройдуть майстер-класи відомих експертів соціальної реклами. Жива дискусія, обмін думками і спілкування з фахівцями - практиками соціальної реклами Україну чекає учасників Фестивалю під час Круглого столу «Соціальна реклама в Україні: роль держави, громадська ініціатива, рекламний бізнес».

 

Заключний акорд фестивалю - церемонія нагородження переможців.Напередодні, 11 грудня журі 5-го НФСР, а його в цьому році очолює Максим Лазебник - одна із знакових постатей рекламного бізнесу, винесе свій вердикт.

 

Отже, чекаємо результатів і запрошуємо всіх на Фестиваль!

 

Вхід на Фестиваль вільний за попередньою реєстрацією на офіційному сайті НФСР - www.socialfestival.in.ua 

Виставка соціальних рекламних робіт буде працювати в Клубі Кабінету Міністрів України 17, 18 і 19 листопада.

 

Джерело: www.socialfestival.in.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль