УкрМедіаБанк : Про презентацію рекламного ролика «Увімкни Україну» до Євро-2012
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Про презентацію рекламного ролика «Увімкни Україну» до Євро-2012

Про презентацію рекламного ролика «Увімкни Україну» до Євро-20124 жовтня 2010, відбулася урочиста презентація рекламного ролика «Увімкни Україну», який транслюватиметься на провідних європейських телеканалах в рамках промо кампанії Україні до Євро-2012.


Представив ролик у новому прес-центрі «Україна-2012» Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников.


Телевізійний рекламний ролик «Увімкни Україну» був створений для формування позитивного іміджу нашої країни до Євро-2012. Творцем ролика стала продакшн-студія «Shootgroup» (український режисер Юліан Улибін і німецький оператор Торстен Ліпсток).

За словами Бориса Колесникова, метою ролика є знайомство, перш за все, європейців з колоритом українського народу, його духом свободи та гостинністю.

«До недавнього часу Україна була  «terra incognita» для більшості європейських громадян. Цим промо-роликом, слоган до якого не випадково обраний «Switch on», ми збираємося «увімкнути» Україну для світу - дати можливість пізнати і запалити її в серцях іноземців», - сказав пан Колесников.

Як розповів режисер промо-ролика Юліан Улибін, в основі сюжету лежить приїзд іноземців в Україні, які на власні очі побачили нашу країну і відкрили її для себе - нову, невідому, але сучасну. «Ролик «Увімкни Україну» - перенесення в казково-незабутній світ нашої країни. Нічого подібного в українській рекламі за кордоном до цих пір не було створено.


Розташування України з її розкішними природними краєвидами, історія та архітектурна надбання, традиції і загадки українського народу мало кому відомі у світі. Ми хочемо якомога краще представити нашу країну в Європі. Для нас це безцінний досвід», - говорить пан Улибін. Ролик триває 90 секунд. Є також його короткі варіанти - по 60 і 30 секунд. Всі ці кліпи будуть транслюватися на європейських телеканалах Euronews, Eurosport і BBC. Відзначимо, що робота над роликом проходила з 12 жовтня по 1 листопада цього року.

Зйомки проходили в самих яскравих і цікавих місцях Україні, побачивши які, іноземці захотіли б відвідати нашу країну.

 

Джерело: www.btlreport.com.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль