УкрМедіаБанк : Історія виставки RemaDays
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Історія виставки RemaDays

Історія виставки RemaDays 

Історія виставки RemaDays сягає 2005 року. Саме тоді Міжнародні Дні Реклами вперше відбулися у Варшаві. Виставка організовується щорічно і користується великим попитом серед представників рекламної галузі. У лютому 2010 року перша Міжнародна виставка RemaDays пройшла в Києві.

 

Підсумки першого випуску RemaDays-Київ 2010

 

Близько 100 учасників, 2000 відвідувачів-фахівців, вручені Корони реклами та обрані Сувеніри року - ось результати першого випуску Міжнародних днів реклами RemaDays-Київ 2010.

 

Один з найважливіших факторів, від якого залежить успіх виставки - кількість відвідувачів, - відповідала очікуванням організатора з огляду на новий для рекламного ринку України захід. Якщо в перший день кількість відвідувачів була далеко від задовільного, то другий і третій дні окупили очікування експонентів та організаторів виставки. Учасники підкреслювали, що, відповідно до політики організатора, гості виставки - фахівці, пов'язані з галуззю реклами професіонали. А це - одна зі складових успіху галузевого форуму. Крім того, протягом тижня з 15 лютого по 18 лютого сайт RemaDays-Київ відвідало більше 4800 унікальних користувачів, що свідчить про рівень зацыкавленыстю виставки.

 

З успіхом була проведена лотерея для відвідувачів. Експонентам були присуджені Корони реклами та призи у конкурсі Gifts of the Year - Сувенір року.

 

У результаті проведення першої виставки ми зробили багато суттєвих висновків, які стосуються організації та промоції виставки. Безсумнівно, в майбутніх випусках будуть враховані всі зауваження, зібрані в результаті спілкування з експонентами та гостями виставки. Вже сьогодні в нашому розпорядженні більше 30 заявок на участь у RemaDays-Київ 2011 від нових фірм, які в цьому році познайомилися з виставкою в якості відвідувачів. Таким чином, ми очікуємо значного приросту виставки до 150 - 200 учасників у майбутньому році.

 

Джерело: www.remadays.com.ua

 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль