УкрМедіаБанк : 19 грудня в Києві пройде Social Media Marketing Camp 2010
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > 19 грудня в Києві пройде Social Media Marketing Camp 2010

19 грудня в Києві пройде Social Media Marketing Camp 2010 

Social Media Marketing Camp - інтерактивна практична конференція з соціальних медіа для бізнесу.

 

Світ змінився з появою соціальних мереж і тепер мільйони людей і компаній по всьому світу кожну секунду обмінюються думками, знаходять нових друзів, просувають свої товари та послуги і створюють «новий світ».

 

Але, тільки деякі досягають успіху в соціальних медіа, стаючи популярними, об'єднуючи професіоналів у спільноти, створюючи нові проекти та обмінюючись досвідом. Вікіноміка і коворкінг вже стали їх кожномоментною реальністю, а в майбутньому їх чекає Web 4.0.

Приєднуйтеся до учасників Social Media Marketing Camp 2010 і підвищуйте Ваш рівень використання соціальних мереж для пошуку партнерів, ідей, починайте впроваджувати технології маркетингу Вашої особистості або компанії в соціальних мережах на 100%.

За один день Ви разом з представниками соціальних мереж, професіоналами у сфері соціальних медіа, представниками digital-агенцій та представниками бізнесу обговорите останні тенденції розвитку соціальних медіа в Україні, розглянете успішні кейси і обміняєтеся досвідом, порівняєте можливості класичного маркетингу та маркетингу в соціальних мережах.

 

Теми Social Media Marketing Camp 2010:

 

Social Media Marketing for Business

 

Зареєструвавшись в соціальній мережі, знайшовши своїх друзів, ви замислитеся про те, як ще можна використовувати соціальні медіа? Відповідь проста: для бізнесу! Ви побачите процес створення професійних співтовариств зсередини, вивчете кейси з просування Вашого бренду і Вашої компанії в соціальних мережах, кейси продажів послуг і товарів, пошуку співробітників в соціальних мережах. Дізнайтеся більше про створення мозкових центрів і робочих груп з професіоналами з усього світу.

 

Кейси, доповіді, дісскуссіонние панелі за темами:

 

Статистика та динаміка розвитку Social Media 2009-2010;

Social-Media-Революція? Тенденції та прогноз до 2015?

Twitter, Facebook & Co - Інструменти Social-Media-Marketing;

Успішні Social-Media-стратегії на практиці;

Гід по соціальних медіа для бізнесу;

Захист і безпека даних в соціальних мережах;

«Netiquette»: правила поведінки в Social Media для бізнесу.

 

Реєстрація: http://smm.camp.org.ua/p/blog-page.html

 

Вартість участі у конференції 300 грн. (Без ПДВ) при оплаті до 12 грудня

 

MBA-партнер: бізнес-школа MIM-Kyiv

 

Стратегічний партнер: MMR

 

 

Джерело: www.archers.com.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль