УкрМедіаБанк : Більшість українців довіряють ЗМІ
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Більшість українців довіряють ЗМІ

Більшість українців довіряють ЗМІБільше половини населення України (56%) в цілому довіряють українським засобам масової інформації, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного компанією Research & Вranding Group.

 

\"56% українців у цілому довіряють ЗМІ, не довіряють - 38,5%. Якоїсь особливої різниці між регіонами немає, але трохи вище показник (64%) у центральних регіонах України\", - сказав керівник компанії R & В Group Євген Копатько на прес-конференції в четвер у Києві, презентуючи результати дослідження.

 

Він також повідомив, що 69% респондентів використовують телебачення як основне джерело інформації (73% - на південно-сході і 65% - на заході). 81% опитаних отримують інформацію з центральних телеканалів і 37% - з місцевих ЗМІ. Згідно з результатами соцдослідження, до центральних телеканалах рівень довіри вище (54%), ніж до місцевих (близько 16%).

 

Інтернетом як джерелом інформації, за словами Копатька, користуються 15,5% респондентів.

Крім того, 22,7% опитаних вважають, що в інформаційному просторі України домінує позитивна інформація і 39,4% - що негативна.

 

Більше 50% респондентів віддають перевагу суспільно-політичної тематики.

 

Результати дослідження показали, що щодня дивляться новини 64% українців, 3-4 рази на тиждень - 18,5%, а 3,3% не дивляться новини.

 

Основними критеріями при отриманні інформації опитані вважають достовірність (66%), об\'єктивність (52%) і оперативність (36%).

 

З твердженням, що інформаційне поле України є реальним відображенням ситуації в країні, погодилися 48,6% респондентів, не погодилися 20,3%.

 

Більше половини опитаних (51%) переконані, що в Україні існує загроза свободі слова, а 33% так не вважають. На об\'єктивність подачі інформації в ЗМІ, на їхню думку, впливають політичні погляди власника (53,6%), цензура з боку влади (38%) і самоцензура журналіста (10,6%).

 

Дослідження показало, що 53% респондентів вважають українські ЗМІ більш вільними і незалежними від влади, ніж російські, а 35% дотримуються протилежної думки.

 

Соціологічне дослідження було проведене компанією Research & Вranding Group в 24-х областях України і в Криму і завершилося на початку грудня. Вибірка склала 2076 респондентів.

 

Джерело: www.mmr.net.ua 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль