УкрМедіаБанк : Світоч запалює вогні новорічних ялинок України
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Світоч запалює вогні новорічних ялинок України

Світоч запалює вогні новорічних ялинок УкраїниЧарівна святкова новорічна пора вже у самому розпалі. Саме в цей час родини збираються разом, вітають один одного зі святами, і, звичайно ж, прикрашають ялинку. 

 

Добре знаючись на сімейних традиціях, торгова марка «Світоч» вирішила додати святам ще більше радості, запаливши вогні трьох зелених красунь у Львові та Києві.

 

«Світоч» став добрим чарівником для мешканців міста Лева, подарувавши їм одразу дві новорічні красуні – головну ялинку міста, що традиційно розташувалася біля Оперного театру та святково вбрану ялинку у Львівському цирку.  

 

З початком святкувань розпочалася ціла низка святкових заходів з  вражаючою програмою для дітей.

 

 А у Києві на маленьких гостей новорічних вистав у Національному палаці мистецтв «Україна» також чекатиме справжнє диво. 29 грудня відбудеться урочисте відкриття унікальної чотириметрової ялинки, виготовленої з найкращого шоколаду! Саме таким подарунком «Світоч» вирішив порадувати столичних дітей. Крім того, щоб перетворити свято на незабутнє дійство, у фойє Палацу перед початком вистав дітей будуть розважати герої «Світоч». 

 

Допомогти в організації програми та проведені урочистих святкувань була залучена компанія «О ДВА».

Звісно без солодких подарунків від улюбленої торгової марки «Світоч» не залишиться ніхто! 

 

Подаруйте собі та своїй родині зимову казку, приходьте і проведіть новорічно-різдвяні свята разом із «Світоч»! Веселих і солодких свят!

 

Джерело: www.o2.ua 

Інші новини за темою
22.09.2010

Способи вимірювання аудиторії преси.
Ситуація на ринку засобів масової інформації постійно змінюється: з'являються нові телеканали, передачі, радіостанції, газети і журнали. І ось тут-то і розгоряється боротьба не на життя, а на смерть з...
22.09.2010

Телереклама - мета та засоби.
Телебачення - це найдорожчий канал розповсюдження реклами і, теоретично, найбільш ефективний. Вплив телевізійної реклами (телереклами) визначають два чинники: великий обхват і комплексне вплив (візуал...
22.09.2010

Основи медіапланування.
Реклама точна наука. І як будь-яка точна наука, вона вимагає точних показників і коефіцієнтів, що характеризують "рекламну бухгалтерію". Найважливіший показник медіапланування - ВАРТІСТЬ ОДНОГО реклам...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль