УкрМедіаБанк : Депутати хочуть заборонити еротичні зображення на білбордах та у вітринах
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Депутати хочуть заборонити еротичні зображення на білбордах та у вітринах

Депутати хочуть заборонити еротичні зображення на білбордах та у вітринах 

Верховна Рада має намір заборонити зовнішню рекламу, що містить тексти або зображення сексуального та еротичного характеру.

Прийняття в першому читанні законопроекту № 6532 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту суспільної моралі) підтримали 324 депутати при 226 мінімально необхідних.

 

Законопроектом пропонується віднести до зовнішньої реклами відкриті вітрини, щити на будинках, вулицях і т.д.

 

Також законопроектом пропонується внести зміни до законів Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні та Про видавничу справу і встановити, що поширення друкованої продукції та поліграфії еротичного та сексуального характеру поштою дозволяється лише в непрозорій герметичній упаковці.

 

Крім цього, він передбачає внесення змін до закону Про рекламу в частині заборони залучення до продажу преси сексуального характеру неповнолітніх, а також продажу її особам, які не досягли 16, а в окремих випадках і 18 років.

 

Також згідно з законом вводиться заборона на використання в рекламі образів неповнолітніх у будь-якій формі в продукції сексуального та еротичного характеру та у проведенні видовищних заходів такого характеру.

 

Як повідомлялося, 20 січня Верховна Рада посилила відповідальність за ввезення в Україну товарів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, які містять дитячу порнографію, з метою збуту чи розповсюдження і за їх виготовлення, перевезення або переміщення з тією ж метою.

 

У червні 2009 року Рада встановила кримінальну відповідальність за зберігання продукції порнографічного характеру з метою її збуту чи розповсюдження.  

 

 

Джерело: www.ukranews.com 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль