УкрМедіаБанк : Київська влада хоче видати кожній вулиці рекламний паспорт
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Київська влада хоче видати кожній вулиці рекламний паспорт

Київська влада хоче видати кожній вулиці рекламний паспорт 

Головне управління реклами КМДА планує з середини січня 2011 року запровадити паспорти вулиць і класифікатор носіїв реклами для оптимального розміщення її на вулицях міста. Про це повідомила начальник управління з питань реклами Людмила Денисюк. 

«Там буде чітко прописано, які конструкції, якого розміру і в якому місці міста можуть стояти», - сказала вона в інтерв\'ю газеті «Хрещатик», опублікованому в четвер. 

 

Денисюк також відзначила, що в даний час реалізується пілотний проект з облаштування вул. Басейної загальною вартістю 3-4 млн. грн., А, крім того, в планах управління розробка проекту на станції метро «Арсенальна», де будуть встановлені сучасні рекламні конструкції. 

 

Такі пілотні проекти, на думку Денисюк, дозволять зрозуміти, наскільки дані ідеї приживаються, наскільки вони доречні і як сприйняті киянами. 

 

«Зараз це майже 11 тис. щитів та сіті-лайтів плюс рекламні та інформаційні вивіски. У цілому приблизно 15 тис.», - сказала вона, характеризуючи ринок зовнішньої реклами столиці. 

 

За словами начальника з питань реклами, управління виявило приблизно 5 тис. незаконних рекламних носіїв на вулицях столиці, ухвалило знести 675. Вона уточнила, що 200 вже демонтовано. 

 

Людмила Денисюк зазначила, що в Києві сформувалася група з восьми потужних операторів зовнішньої реклами, які працюють також і в Європі. Вона повідомила, що вони є соціальними партнерами київської влади. 

 

Серед інших планів на 2011 рік начальник управління назвала підвищення тарифів на рекламу у транспорті приблизно в 5 разів. 

 

Джерело: www.comments.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль