УкрМедіаБанк : На чому заробляють в мережі?
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > На чому заробляють в мережі?

На чому заробляють в мережі? 

За грудень аудиторія українського Інтернету склала 20,7 млн. користувачів. Про це сказано у звіті компанії Bigmir. У наступному році очікується поступове розширення аудиторії в основному за рахунок регіонів, так як у містах-мільйонниках велика частина дорослого населення вже долучилося до всесвітньої павутини. 

 

Планомірне зростання аудиторії автоматично збільшить можливість кількості показів банерів на сайтах. Цей вид реклами поки є основним засобом заробітку вітчизняних онлайн-проектів. 

 

«Обсяг ринку банерної реклами запросто може збільшитися в 2011 році на 30-40% і більше, якщо, звичайно, не буде ніяких серйозних загальноекономічних проблем», - відзначає виконавчий директор української Асоціації інтернет-реклами Андрій Заблоцький. 

 

За його словами, дуже істотне зростання (сотні відсотків на рік) показує просування в соціальних мережах. «Але частка цього виду реклами від загального пирога настільки мала, що навіть незначні зміни на загальному тлі, створюють колосальне збільшення у відсотках», - відзначає експерт. 

 

Зараз ринок Інтернет реклами, за його оцінкою, виглядає так: приблизно 7-10% - реклама в соцмережах і нестандартна реклама, банерна реклама - 50%, і близько 40% - контекстна реклама. 

 

Під нестандартної рекламою мається на увазі відеореклама, гео- і поведінкова таргетована реклама.

 

У цьому році, як чекає Андрій, контекстна реклама продовжить своє зростання, оскільки все більше дрібного та середнього бізнесу виходить в Інтернет. Для них це основний спосіб просування. 

 

Джерело: www.comments.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль