УкрМедіаБанк : Прогноз 2011: Український інтернет стане більш мобільним і соціальним
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Прогноз 2011: Український інтернет стане більш мобільним і соціальним

Прогноз 2011: Український інтернет стане більш мобільним і соціальним 

Успішні онлайн-проекти відкриють для себе безліч можливостей для додаткових заробітків на нові послуги, соціальних проектах та винаходи для мобільного Інтернету.

 

Генеральний директор сейлз-хаузу FISH Оксана Мисніченко виділяє три групи зростаючих проектів: 

 

1. Найбільш потужні портали і соцмережі, які популярні в Україні – це російські площі «Яндекс», «Mail.ru», «Вконтакте», «Однокласники». 

 

Потенціал їхнього розвитку, за її словами, величезний за рахунок солідних інвестицій та тих сервісів, які вони надають. «За рахунок свого величезного охоплення вони стали акумулювати значну частку ринку, за нашою оцінкою - близько 25%», - говорить менеджер. 

 

2. Вітчизняні портали і великі площі. «А їх стає все більше за рахунок створення нових великих ресурсів, а також створення холдингів, наприклад Open Media, як і раніше будуть одними з головних носіїв для розміщення кампаній українських рекламодавців за рахунок більш гнучкого підходу і більш широких можливостей для клієнтів», - відзначає Мисніченко. 

 

3. Маленькі тематичні площі - тут не можна не відзначити підсилення тенденції нашого ринку до їхнього об\'єднання в рекламні мережі, які можуть бути цікавими для рекламодавців своїм охопленням і тематичним таргетуванням. 

 

Генеральний директор компанії «Яндекс.Україна» Сергій Петренко додає, що в наступному році в Інтернеті «точно буде багато всього мобільного та соціального». «У 2010-му стало очевидно, що будь-який повноцінний інтернет-сервіс зобов\'язаний мати мобільну версію, спеціалізовані програми для різних мобільних платформ, і цей сегмент буде і далі розвиватися швидкими темпами», - зазначає він.

 

Джерело: www.comments.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль