УкрМедіаБанк : Російській компанії заборонили в рекламі розповідати про користь горілки для здоров'я
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Російській компанії заборонили в рекламі розповідати про користь горілки для здоров'я

Російській компанії заборонили в рекламі розповідати про користь горілки для здоров'яСамарська компанія ТОВ Директ Лайн виконала вимоги антимонопольників і прибрала з інтернету рекламу горілки, в якій вона була представлена як корисний для здоров\'я напій.

 

Про це повідомляє Самарське управління Федеральної антимонопольної служби. 

 

З вимогою ліквідувати рекламу горілки з сайту Директ Лайн Самарське УФАС звернулося до компанії в листопаді 2010 року. У рекламі горілки були присутні такі вирази, як \"вона покращує травлення, допомагає при застуді - добре прогріває горло\", \"після такого - втому і поганий настрій як рукою знімає\". 

 

При цьому рекламна стаття на сайті містила фотографії із зображенням конкретних марок горілки, таких, як Алтай, Русский стандарт, Белая березка, Белуга, а попередження про шкоду міцного алкоголю було відсутнє. Антимонопольники визнали рекламу неналежною і порушили адміністративну справу. 

 

Найближчим часом буде прийнято рішення про штраф для власника домену, на якому розміщувався сайт з рекламою горілки. Власником доменної зони є керівник Директ Лайн.

 

Між тим, у грудні минулого року український парламент ухвалив у першому читанні законопроект, яким встановлюються нові правила реклами алкогольних напоїв і тютюнових виробів у спеціалізованих виданнях. 

 

Джерело: www.lenta.ru 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль