УкрМедіаБанк : Українська аудиторія інтернету перевищила 20 мільйонів
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Українська аудиторія інтернету перевищила 20 мільйонів

Українська аудиторія інтернету перевищила 20 мільйонів 

У Києві користувачів інтернету більше, ніж у всіх інших містах країни разом узятих.

Розмір української аудиторії користувачів інтернету (унікальні браузери, які здійснили більше ніж один перегляд сторінки (хіта) за поточний місяць і браузери, які проглядали сторінки цього і минулого місяця) в грудні 2010 року збільшився на 6% порівняно з листопадом 2010 року і становив 20,71 мільйонів осіб.

 

Такі результати наводяться у звіті українського порталу Bigmir)net \\\"Глобальна статистика українського Інтернету\\\" за грудень 2010 року, пише УНІАН.

 

Згідно із звітом, географічно, як і раніше, лідирує Київський регіон. Його частка становить 55,54% загальної аудиторії. Далі у порядку зменшення ідуть такі великі регіони: Харків (6,76%), Донецьк (6,07%), Одеса (5,59%), Львів (5,59%), Дніпропетровськ (4,77%), Крим (2,38%), Луганськ (1,34%). Їх сумарна частка становить 33%.

 

На решту регіонів припадає 10,8% усієї української аудиторії інтернету. При цьому найменша активність у грудні спостерігалася у Рівненській, Житомирській і Івано-Франківській області, де налічувалося лише 0,27%, 0,24% і 0,16% відповідно загальної аудиторії інтернету.

 

Загальний час, проведений українськими користувачами Інтернету в глобальній мережі в грудні 2010 року, становить понад 4,66 млрд. хвилин, що на 5,12% більше, ніж попереднього місяця.

 

Слід зазначати, що звіт Bigmir)net складений на основі сайтів, зареєстрованих в їхньому рейтингу.


Джерело: www.life.pravda.com.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль