УкрМедіаБанк : Білий Квадрат-2011 відкриває реєстрацію
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Білий Квадрат-2011 відкриває реєстрацію

Білий Квадрат-2011 відкриває реєстрацію 

Всеукраїнська Рекламна Коаліція, офіційний представник фестивалю реклами «Білий Квадрат» в Україні повідомляє, що 19 січня 2011 починається прийом конкурсних робіт на третій Міжнародний Фестиваль реклами і маркетингу в Мінську, який відбудеться 14-16 квітня. 

 

В даний час йде робота по формуванню складу журі та партнерів. Головним українським інформаційним партнером фестивалю є www.sostav.ua. 

 

Конкурсна програма фестивалю включає в себе більше 65-ти номінацій і оцінюється міжнародним складом журі. До нього увійдуть креативні директори провідних рекламних агентств, відомі режисери та дизайнери з країн Європи, Росії, Прибалтики, України та Білорусі. 

 

Фестиваль проходитиме протягом 3-х днів і складатися з декількох основних блоків, що проходять одновременно.Ежедневно в рамках фестивалю будуть проходити різноманітні майстер-класи та науково-практичні семінари.Кульмінацією фестивалю стане Церемонія нагородження переможців та Gala-party. 

 

Поряд з великими компаніями у фестивалі можуть брати участь також невеликі, навіть початківці агентства і приватні автори. 

 

З питань участі у фестивалі звертайтеся за телефоном: +380 44 490-90-30, +380 44 490-90-30 або за e-mail: festival@adcoalition.org.ua, project@adcoalition.org.ua. 

 

Контактні особи – Катерина Губренко та Мирослава Нагорнюк.

 

Джерело: www.sostav.ua 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль