УкрМедіаБанк : Міжнародний конкурс «Direct Hit 2011» починає прийом проектів
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Міжнародний конкурс «Direct Hit 2011» починає прийом проектів

Міжнародний конкурс «Direct Hit 2011» починає прийом проектів 

24 січня 2011 стартував прийом проектів на Міжнародний відкритий конкурс «Direct Hit 2011». 


Прийом триватиме до 30 квітня, а вже 26 травня в рамках бізнес-форуму «Дні Діалог Маркетингу в Україні» відбудеться публічний захист проектів, що увійшли до шорт-листа Конкурсу. 
  
Міжнародний відкритий конкурс на кращий директ-маркетинговий проект «Direct Hit» пройде вже вдевяте. У 2011 році в рамках конкурсу передбачені такі нововведення: 

  • новий сайт, який полегшить подачу проектів і процес оцінки; 
  • поява слогану, що відображає ключовий сенс конкурсу: Не креатіf, а результатіfff! 
  • рокірування в номінаціях, яка призвела до появи окремої номінації «Директ мейл» (злиття номінацій «Директ мейл В2В» & «Директ мейл В2C») і нової номінації «Діджитал Директ Маркетинг» (ex-«ДМ з використанням інтерактивних каналів (web, ms , е-mail, iVR, DRTV)) 
  • унікальна можливість усім конкурсантам оцінити роботи конкурентів: протягом тижня після оголошення шорт-листа всі конкурсанти зможуть на сайті оцінити проекти конкурентів. Самий гідний проект отримає спеціальний дипломом «Визнання конкурентів». 
  • детальна інформація про конкурс - на сайті www.directhit.com.ua. 

  
Нагадаємо, бізнес-форум «Дні Діалог Маркетингу в Україні» пройде в Києві 26-27 травня. 
У цьому році «директ» (-маркетинг) у назві заході «перетворилася» на «діалог». Крім того, програма форуму поповниться новими форматами і темами - питанням лояльності тепер буде відведено цілий день (Loyalty Day), учасники окремо поговорять про необхідні сьогодні маркетологу компетенціях і риси характеру (Competence Day), приділять особливу увагу питанням стратегії комунікацій (Communication Strategy Day) . 
  
  
ДОВІДКА 

Direct Hit - Міжнародний відкритий конкурс на кращий директ-маркетинговий проект. Проводиться з 2003 року з метою залучення уваги клієнтів і замовників послуг до авторів інноваційних проектів; заохочення творчого підходу в комунікаціях; розвитку індустрії директ-маркетингу. 
  
Входить до рейтингу Всеукраїнської Рекламної Коаліції (ВРК). 
  
Організатори: Українська Асоціація Директ Маркетингу (УАДМ) і Міжнародний бізнес-форум «Дні Діалог Маркетингу в Україні».

 

  

Джерело: www.marketing.by

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль