УкрМедіаБанк : У Google Mail з'явилися рекламні банери
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > У Google Mail з'явилися рекламні банери

У Google Mail з'явилися рекламні банериКорпорація Google почала тестування рекламних банерів в своєму поштовому сервісі Gmail. Про це пише техноблог Engadget. 

 

Ряд користувачів Google Mail повідомив про те, що у них в правій частині екрана, де зазвичай розташовані текстові рекламні оголошення, з\'явилися банери з картинками. У Google підтвердили інформацію про те, що новий тип реклами усередині поштового сервісу запущений в тестовому режимі. 

 

«Ми постійно експериментуємо з рекламою на Gmail. Зараз ми пробуємо показувати анімовані банери при відкритті користувачами листів, що містять картинки», - йдеться в заяві Google. 

 

Автори Engadget поставилися до нововведення Google без ентузіазму, проте відзначають, що поява яскравих банерів всередині поштового сервісу поки не носить масового характеру. 

 

Google є однією з найбільших інтернет-корпорацій. Їй належить найпопулярніша в світі пошукова система, а також відеохостинг YouTube. Поштовий сервіс Gmail входить до числа лідерів за кількістю користувачів, проте поступається Hotmail і Yahoo! В кінці 2010 року на Google Mail були зареєстровані понад 193 мільйонів користувачів.

 

Джерело: www.mmr.net.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль