УкрМедіаБанк : ICTV пропонує рекламодавцям безкоштовне тестування роликів
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > ICTV пропонує рекламодавцям безкоштовне тестування роликів

ICTV пропонує рекламодавцям безкоштовне тестування роликівТелеканал ICTV запускає послугу тестування рекламних роликів на предмет їхнього позитивного або негативного сприйняття глядачами. Про це «Телекритиці» розповів керівник департаменту маркетингу, комунікацій і аудиторій телеканалу Орест Білоскурський.

  

Технологія тестування - DART (Direct Audience Reaction Testing). Вона полягає в тому, що глядачі за допомогою спеціального приладу (потенціометр) щомиті фіксують своє ставлення до того, що їм показують. Одержані дані обробляються спеціальною програмою і виводяться на екран комп\'ютера у вигляді графіка, де кожна крива відображає зміну емоцій певної цільової аудиторії (жінки, чоловіки, різні вікові групи і т.д.). На даному етапі департамент маркетингу ICTV вивчає рефлексії респондентів у вікових групах «чоловіки 20-50» і «жінки 20-50».

 

Подібна технологія вже використовується на українському ТБ в політичних програмах, де схожі прилади фіксують реакцію аудиторії в студії.

 

На думку керівника відділу якісних досліджень ICTV Юрія Погорілого, для рекламних роликів, чиє завдання - вплинути на глядача протягом декількох секунд, завмер імпульсивної реакції досить красномовний. Отримані дані можуть бути дуже близькими до показників реального телеперегляду. Тоді як для аналізу складного і тривалого відео (програм тощо) потрібні фокус-групи та глибинні інтерв\'ю.

 

За словами Ореста Білоскурський, ICTV готовий тестувати ролики безкоштовно.Вигода каналу полягає в тому, щоб до появи ролика в ротації зрозуміти, як його сприйме глядач. І, можливо, дати певні рекомендації виробникам. Кращі з точки зору схвалення глядачами ролики будуть ставити на перші позиції в рекламних блоках. Мета - якомога довше «не відпускати» глядача з каналу і, відповідно, збільшити рейтинг перегляду реклами.

 

Протягом однієї сесії тестування візьмуть участь близько 100 осіб. Зараз - з Києва, але надалі, за словами керівника відділу медіа-планування й медіакомунікацій ICTV Андрія Карпінського, при необхідності можливе залучення мешканців інших регіонів України.

 

 

Джерело: www.telekritika.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль