УкрМедіаБанк : У 2011 реклами в українських кінотеатрах стане на 20% більше
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > У 2011 реклами в українських кінотеатрах стане на 20% більше

У 2011 реклами в українських кінотеатрах стане на 20% більшеНа 20% більше реклами розмістять рекламодавці в українських кінотеатрах у 2011 році. Про це «МедіаБізнесу» розповів генеральний директор «Кіномедіа Адвертайзінг» Олесь Маляревич.

 

А в гривневому еквіваленті ринок цілком відновився і повернувся до докризових обсягів ще в 2010 році.

 

За словами пана Маляревича, зростання відбувається за рахунок збільшення кількості рекламодавців і появи нових кінотеатрів.

 

Cамимі активними рекламодавцями за підсумками 2010 року стали телеком і зв\'язок, плюс - автомобільна галузь: МТС, Nokia і «Укравто».

 

Олесь Маляревич також підкреслив, що після появи в кінотеатрах 3D реклами рекламуватися в кінотеатральних мережах стали і ті, хто раніше цього не робив у кіно - Peugeot Philips, Yandex, «Конті» і Sumsung.

 

«Yandex після того, як ми ввели 3D рекламу дуже добре« зайшов », - зазначає Олесь Маляревич. - У нього був бюджету 700 тис грн».

 

Середній бюджет рекламної кампанії, яка йде на протязі місяця в кінотеатрах міст-мільйонників Україні зараз становить 300 тис грн.

 

Нагадаємо, за даними ВРК, у 2010 році обсяг реклами в кінотеатрах України у 2010 році склав 40 млн грн.

 

Джерело: www.mediabusiness.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль