УкрМедіаБанк : Про продаж квитків на Євро-2012 українцям розкажуть у рекламі
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Про продаж квитків на Євро-2012 українцям розкажуть у рекламі

Про продаж квитків на Євро-2012 українцям розкажуть у рекламіНа вулицях Харкова найближчим часом з'являться банери, що інформують жителів міста про правила придбання квитків на матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. 

 

Про це повідомляє агентство «Укрінформ» з посиланням на заяву директора Департаменту з питань підготовки Євро-2012 Наталії Мірошниченко. 

 

Соціальна реклама буде встановлена в центрі Харкова - на вулиці Сумській і поряд з автовокзалом на проспекті Гагаріна. За даними агентства «Міст Харків», реклама буде встановлена протягом найближчих 10 днів. 

 

На кожен матч Євро-2012 жителям Харкова буде виділено 2 тисячі квитків. Повідомляється, що квитки на всі матчі будуть продаватися з 1 по 31 березня 2011 року на офіційному сайті чемпіонату - UEFA.com. Квитки на матчі, на які попит перевищить пропозицію, будуть розігруватися у лотереї. Ціна на квитки стане відома 1 березня поточного року. 

 

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року проведуть дві країни - Україна і Польща. Матчі пройдуть у чотирьох українських містах (Київ, Львів, Донецьк і Харків), а також у чотирьох польських (Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ). 

 

На офіційному сайті Євро-2012 повідомляється, що польська компанія Contact Center в лютому підключила першу телефонну лінію з обслуговування клієнтів, охочих придбати квитки на Євро-2012. Телефонна лінія працює з понеділка по п'ятницю з 8 ранку до 8 вечора на шести мовах: англійською, польською, українською, російською, німецькою та французькою. 

 

Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль