УкрМедіаБанк : У Києві почали штрафувати за нелегальне розклеювання реклами
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > У Києві почали штрафувати за нелегальне розклеювання реклами

У Києві почали штрафувати за нелегальне розклеювання рекламиГоловне управління контролю за благоустроєм Києва спільно з представниками профільних управлінь, комунальних служб і правоохоронних органів проводять рейди для виявлення фактів несанкціонованого розклеювання оголошень.

 

Як повідомляє прес-служба КМДА, найбільше страждають від оголошень опори освітлення, зупинки громадського транспорту та будівлі, які перебувають на балансі комунальних підприємств міста.

 

Начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовий розповідає, що міські служби щодня здійснюють роботи по очищенню елементів благоустрою, але вже на наступний день на тих же місцях з'являються нові оголошення.

 

«Зазвичай, це приватні підприємці та комерційні структури, які рекламують свої послуги. Щодня ми виявляємо порушників, які розклеюють оголошення і складаємо адміністративні протоколи зі штрафом від 1 тис. 360 гривень до 1 тис. 700 гривень. У нас налагоджена співпраця з правоохоронними органами, вони нам допомагають встановити порушника за номером телефону і, відповідно, прийняти заходи адміністративного впливу», - зазначив Сергій Садовий.

 

Нагадаємо, в 2010 році працівниками Головного управління контролю за благоустроєм виписано 1 тис. 230 приписів на усунення порушень та складено 145 адміністративних протоколів. З початку 2011 року вже виписано 250 приписів та складено 82 адміністративні протоколи.

 

Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль