УкрМедіаБанк : Експерт: Довіру до банків може повернути інтернет
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Експерт: Довіру до банків може повернути інтернет

Експерт: Довіру до банків може повернути інтернет 

Довіру до українських банків, підірвану фінансовою кризою, може повернути інтернет і соціальні мережі, якщо банки будуть правильно себе в мережі поводити, впевнений Андрій Ушаков, директор з розвитку агентства інтернет-реклами UpSale. 

 

«Банки відчувають значну кризу довіри. Вирішити цю проблему здатна більш глибока інтеграція банківських структур в інтернет і зокрема в соціальні мережі. На даний момент активність майже всіх банків у цьому сегменті закінчується послугами інтернет-банкінгу», - заявив Андрій Ушаков, директор з розвиткуагентства інтернет-реклами UpSale. 

 

При цьому інтернет і соціальні мережі сьогодні активно використовуються користувачами для скарг на банки і банківських працівників, що негативно відбивається на репутації банку. 

 

«Не секрет, що в мережі дуже розвинене почуття несправедливості й історія про хамській поведінці менеджера або якихось махінаціях або приховані платежі може розлетітися по всій мережі за лічені години, - упевнений Андрій Ушаков. - І навіть якщо конфліктна ситуація спочатку була мінімальна і вирішити її нічого не коштувало - резонанс і антиреклама можуть бути колосальними». 

 

Активність банків в інтернеті і зокрема в секторі соціальних мереж в Україні сьогодні прагнути до нуля. При цьому експерти відзначають, що більше половини громадян приймає рішення про вибір банку або банківського продукту після вивчення інформації про нього в Інтернеті: не тільки на офіційному сайті банку, але в першу чергу з відгуків у блогах і соціальних мережах. 

 

Джерело: www.rup.com.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль