УкрМедіаБанк : 10 жанрів рекламних роликів, які працюють
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > 10 жанрів рекламних роликів, які працюють

10 жанрів рекламних роликів, які працюютьТелевізійна реклама як і раніше є одним з інструментів маркетингу, що охоплює більшу аудиторію. Ролики якого жанру більш ефективні?

 

Жанр 1. Гумор. Незважаючи на те, що люди купують продукти, тому що вони корисні, а не тому що смішні, жарт - відмінний спосіб привернути увагу. Наприклад, ультразвуковий відлякувач кротів замовити можуть дачники, які побачили серію відеороликів, що демонструють велику кількість невдалих спроб піймання цієї тварини і один вдалий спосіб позбавлення від нього за допомогою кротвідлякувача.

 

Жанр 2. Життєва ситуація. Зазвичай у таких роликах два актори сперечаються один з одним з приводу продукту. Головна причина, чому така реклама не завжди ефективна - ситуація не виглядає реалістичною, розмова неприродня, є відчуття награності.

 

Жанр 3. Свідчення свідків. Такі ролики досить ефективні, особливо якщо зняти реальну ситуацію прихованою камерою, а не зірок шоу-бізнесу. Люди схильні повірити словам таких же споживачів, якими є вони самі.

 

Жанр 4. Наочна демонстрація. При створенні сценарію необхідно зробити акцент на пречудових якостях продукту. Так, наприклад, в ролику, що рекламує клей демонструють відмінну якість шляхом приклеювання людини до стелі вниз головою.

 

Жанр 5. Вирішення проблеми. Покажіть, як за допомогою рекламованого продукту можна вирішити проблему, з якою може зіткнутися кожен. Відмінний приклад: поломка пральної машини через накип. Рішення проблеми - засіб від накипу.

 

Жанр 6. Вуличний торговець оголошує чудові якості продукту. Можливо, такий ролик не дуже креативний, але добре працює. Цей прийом широко використовується за кордоном

 

Жанр 7. Характерні персонажі. Коли в нових роликах з'являються одні й ті ж герої, реклама стає міні-серіалом, а персонажі - символом продукту. У таких роликах часто присутня частка гумору, що тільки підвищує їх привабливість.

 

Жанр 8. Емоції. Якщо ролик викликає емоції - розчулення, почуття ностальгії, радості, то він буде працювати. Однак не варто забувати демонструвати корисну властивість продукту.

 

Жанр 9. Практична причина. Логічне пояснення, чому варто вибрати саме цей продукт, наприклад, продемонструвати, чим може бути корисний спеціальний нітрат тестер.

 

Жанр 10. Новини. Нова інформація завжди приваблива, тому навіть якщо придумати новина про відомий товар, наприклад, продемонструвати інноваційний спосіб використання, ролик буде працювати.

 

 

Джерело: www.proreklamu.com

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль