УкрМедіаБанк : Nestle, Coca-Cola, Mars і інші світові концерни відмовляться від реклами для дітей
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Nestle, Coca-Cola, Mars і інші світові концерни відмовляться від реклами для дітей

Nestle, Coca-Cola, Mars і інші світові концерни відмовляться від реклами для дітей 

Більшість великих підприємств харчової промисловості хочуть в майбутньому відмовитися від реклами, яка орієнтована на дітей. Тим не менш у захисників прав споживачів на таку добровільну відмову концернів знаходиться критика. 

 

Шість концернів продуктів харчування і напоїв - Coca-Cola, Kellogg, Mars, Nestlé, PepsiCo і Unilever - обіцяють відмовитися в майбутньому від реклами, яка спрямована на дітей віком до 12 років, пише Aargauerzeitung. 

 

Інші підприємства, такі як Danone, Zweifel і Rivella, також виявили інтерес до зобов'язання відмовитися від реклами для малюків. 

 

Проте відмова стосується не всіх продуктів, деякі з них можуть рекламуватися далі, так як нібито, як стверджують виробники, мають інший «специфічний продовольчий критерій». 

 

Захисників прав споживачів турбує саме той факт, що немає визначених санкцій, які б карали підприємства за порушення даних ними ж обіцянок. 

 

Правозахисниця Сара Шталдер наполягає в такому випадку «на обов'язковому коригування правил гри, які могли б контролюватися відповідним чином».

 

Джерело: www.euromag.ru  

 

 

 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль