УкрМедіаБанк : Автор олімпійського Ведмедика-1980 звинуватив у плагіаті авторів символу Сочі-2014
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Автор олімпійського Ведмедика-1980 звинуватив у плагіаті авторів символу Сочі-2014

Автор олімпійського Ведмедика-1980 звинуватив у плагіаті авторів символу Сочі-2014Автор олімпійського Ведмедика до Ігор 1980 року в Москві художник-ілюстратор Віктор Чижиков звинуватив у плагіаті авторів символу Сочі-2014. 

 

Про це він заявив в інтерв'ю радіостанції «Эхо Москвы», передає УНІАН. 

 

«Цей білий ведмідь, якого вибрали, в ньому все цілісно стягнуто з мого - очі, ніс, рот, усмішка, хоча все спотворено», - сказав художник.

 

При цьому він негативно відгукнувся щодо всіх проектів, представлених на конкурс. «У жодному з них немає серйозного ставлення до справи», - вважає Чижиков.

 

Крім Білого ведмедика, символами Олімпіади в Сочі стали Зайчик і Леопард. Остаточні підсумки конкурсу оприлюднили 26 лютого в ефірі російського Першого каналу. Символи було обрано шляхом голосування після попередньої експертної оцінки. 

 

Раніше Чижиков зауважував, що ведмідь став би кращим символом Сочі-2014. 

 

«Ми захопили ведмедя, і треба його тримати... Для нового талісмана я б узяв старе ведмежа, яке полюбилося всім, і вставив би йому в лапки лижі», - сказав художник і додав, що оргкомітет Сочі-2014 не звертався до нього за допомогою. 

 

Чижиков також розповів, що не має авторських прав на олімпійського Ведмедика, оскільки необхідні юридичних документів у 1980 році складено не було. За словами художника, олімпійський комітет відмовився укладати з ним авторський договір. 

Джерело: www.lenta.ru

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль