УкрМедіаБанк : Що найбільше українців дратує в рекламі ліків
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Що найбільше українців дратує в рекламі ліків

Що найбільше українців дратує в рекламі ліківНайбільше громадян Україна дратує якість реклами лікарських засобів. Про це заявила на круглому столі представник секретаріату Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації Ірина Горецька. 


«Дуже часто ми отримуємо листи з закликами заборонити рекламу, яка просуває не таблетки або мікстури, а пропагує обжерливість і алкоголізм!», - Заявила працівник парламенту. 

До того ж, українці скаржаться до Комітету з приводу того, що одні й ті ж рекламні ролики одних і тих же препаратів крутять в ефірі за короткий проміжок часу. 
Як приклад вона навела результати одного спостереження в радіоефірі - з 10:00 до 10:15 на одній FM-хвилі прокрутили 5-6 разів рекламу ліків однієї і тієї ж групи. 

Але найбільше громадяни країни скаржаться на роботу телемагазинів. 
В Україні, до речі, до цих пір немає чіткого регулюючого законодавства з приводу роботи телемагазинів. До слова, в них ніколи не продаються безпосередньо ліки. В основному, це біологічно активні добавки, які не можуть змінити кардинально стан здоров'я людини. При цьому, довірливі українці вірять агресивній рекламі й купують за великі гроші малоефективні засоби.

 


Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль