УкрМедіаБанк : Конкурс соціальної реклами від YouTube і Cannes Lions
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Конкурс соціальної реклами від YouTube і Cannes Lions

Конкурс соціальної реклами від YouTube і Cannes Lions 

YouTube та Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions оголосили старт спільного конкурсу «Good Work». Мета проекту - об'єднати креативників для створення некомерційної реклами, привернути увагу громадськості до найбільш гострих соціальних проблем. 

 

Ганна Бейтсон (Anna Bateson), Director of YouTube Marketing, EMEA, заявила: "Існує величезна кількість некомерційних проектів, але у них немає ресурсів, щоб розповісти про себе, достукатися до своєї ЦА. Величезна аудиторія YouTube може стати аудиторією для соціалних проектів. При цьому величезне число креативників готові робити соціальну рекламу, адже це гідна і цікава справа, але вони не знають як почати і де взяти бриф. Наш проект «Good Work» допоможе налагодити контакт між креативом і соціальними проектами ». 

 

YouTube і Cannes Lions спільно з креативним агентством Ralph створили YouTube-канал, на якому розміщуються брифи некомерційних організацій з усього світу. Брифи вже доступні з 17 березня, дедлайн подачі робіт - 9 травня 2011 року. Тривалість відео не повинна перевищувати 60 секунд. 

 

Професійне журі, під керівництвом Крейга Девіса (Craig Davis), Chief Creative Officer Publicis Mojo і засновника першої междунардной бренд-орієнтованої соціальної медіа-платформи Brandkarma, обере 5 самих яскравих і оригінальних роликів, чиї автори зможуть взяти участь у програмі Cannes Lions. За словами Крейга Девіса, голови журі Good Work, креатив сьогодні це потужний інструмент впливу та привернення уваги до найбільш гострих питань сучасності: «YouTube та інші соціальні медіа завдяки своїм охопленням дійсно впливають на навколишній світ і людей. Я пишаюся тим, що беру участь у цьому проекті ». 

 

Також переможці виступлять на Good Work Seminar і візьмуть участь у обговоренні впливу креативу на вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем. За словами Філіпа Томаса (Philip Thomas), CEO Cannes Lions, фестиваль планує співпрацювати з некомерційними і соціальними організаціями на постійній основі: «креативники повинні бути соціально відповідальними тому для фестивалю велика честь запропонувати платформу для соціальних роликів". 

 

За словами Кріса Хассель (Chris Hassell), Creative Director, Ralph, йому і його команді було дуже приємно працювати з командою YouTube і Cannes Lions над таким цікавим і надихаючим проектом як «Good Work»: «Сподіваюся, що це не одиничний проект і в майбутньому він буде продовжений ». 

 

Більш детальна інформація про конкурс, правила участі і терміни на сайті: www. youtube.com / goodwork 

 

Джерело: www.proreklamu.com 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль