УкрМедіаБанк : 5 обласних центрів України очікує подорожчання зовнішньої реклами на 30%
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > 5 обласних центрів України очікує подорожчання зовнішньої реклами на 30%

5 обласних центрів України очікує подорожчання зовнішньої реклами на 30%Місцеві органи влади багатьох українських обласних центрів у 2011 р. вирішили значно підвищити тарифи на розміщення рекламних конструкцій.

Як пише ділове видання "Дело", голова координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами України Артем Біденко оголосив про те, що в число подібних обласних центрів входять Полтава, Херсон, Харків, Вінниця, Донецьк, а також інші міста.

 

Артем Біденко зазначає, що нинішня і інші подібні ініціативи місцевих чиновників можуть призвести до занепаду рекламного ринку вже незабаром.

 

За повідомленнями Асоціації зовнішньої реклами України, в деяких містах нові розцінки на розміщення рекламних конструкцій зроблять галузь нерентабельною. Біденко, коментуючи ситуацію, сказав, що в найближчому часі ці міста повністю втратять рекламних надходжень до бюджетів через банкрутства місцевих операторів зовнішньої реклами і відходу з ринку великих мережевих агентств.

 

На думку чиновників координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами, чиновники самі ліквідують робочі місця і джерела доходу соціальних програм, а також загублять "цивілізований розвиток рекламної інфраструктури".

 

Керівництво Асоціація прогнозує вимушене підвищення цін на зовнішню рекламу в зазначених містах.

 

Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль