УкрМедіаБанк : Доходи "ВКонтакте"від реклами перевищили мільярд рублів
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Доходи "ВКонтакте"від реклами перевищили мільярд рублів

Доходи "ВКонтакте"від реклами перевищили мільярд рублівВиручка соціальної мережі "Вконтакте" від реклами за підсумками 2010 року склала 1,36 мільярда рублів. Як пише в номері від 28 березня газета "Ведомости", 910 мільйонів рублів припало на медійну рекламу, а 450 мільйонів - на контекстну. 

 

Продажі медіареклами у "ВКонтакте" за рік подвоїлися, а націлена контекстна реклама працює на сайті тільки з серпня 2010 року. Саме на контекстну рекламу і буде робити ставку мережа далі: в кінці березня стало відомо, що "ВКонтакте" почала зорієнтувану рекламу з урахуванням регіону проживання, браузера і платформи. Крім того, з березня "ВКонтакте" зовсім перестане продавати медійну рекламу. Тим не менш, у мережі очікують, що доходи компанії в 2011 році від реклами потрояться. 

 

Варто відзначити, що реклама - не єдина стаття доходу "ВКонтакте", але виручку від платних сервісів мережа не розкриває. 

 

У мережі "Однокласники", основному конкуренті "ВКонтакте" на російському ринку, на платних сервісах в 2010 році заробили 45,7 мільйона доларів (1,3 мільярда рублів), а на рекламі - 23,3 мільйона (662 мільйона рублів). Проте у "ВКонтакте", як відзначають "Ведомости", частка платних сервісів в структурі доходів нижче. 

 

Обсяги реклами в інтернеті (якщо судити по видатках рекламодавців) стійко зростають, при цьому лідером ринку є саме контекстна реклама. За даними Асоціації комунікаційних агентств Росії, в 2010 році продажі реклами в інтернеті виросли на 40 відсотків до 26,65 мільярда рублів. Для порівняння, аналогічний показник на радіо склав 11,8 мільярда рублів, а в галузі друкованої продукції - 44,8 мільярда рублів. 


Джерело: www.project.ukrinform.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль