УкрМедіаБанк : У створенні нових символів України запідозрили "ветеранів Рейху"
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > У створенні нових символів України запідозрили "ветеранів Рейху"

У створенні нових символів України запідозрили "ветеранів Рейху"Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков розкритикував символів Гарнюню та Спритка, які позиціонують Україну за кордоном.

"Мені не подобаються ці символи. Таке враження, що конкурс відбувався між ветеранами або МЗС, або Рейху, - це їм видніше", - сказав Колесніков.

 

Він уточнив, що Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року не має до цього жодного стосунку.

 

Як повідомлялося, 25 березня Міністерство закордонних справ України презентувало Стратегію позиціонування України за кордоном, що була розроблена компанією CFC Consulting на замовлення МЗС.

 

На заході було представлено персонажів-символів бренду "Україна" - хлопчика Спритко та дівчинку Гарнюню. Як відзначалось на презентації, персонажі виконані в популярному стилі "аніме", орієнтованому як на дитячу, так і на дорослу аудиторію.

 

Джерело: www.tsn.ua 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль