УкрМедіаБанк : Землетрус в Японії скоротить світові витрати на рекламу в 2011 році
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Землетрус в Японії скоротить світові витрати на рекламу в 2011 році

Землетрус в Японії скоротить світові витрати на рекламу в 2011 році 

Землетрус в Японії і збройні конфлікти на Близькому Сході стануть причиною скорочення світового рекламного бюджету 2011 року на 2,5 мільярда доларів. Про це пише газета The Guardian з посиланням на дані рекламного агентства ZenithOptimedia.

 

Прогнозоване зростання рекламних витрат в 2011 році знижений з 4,6 до 4,2 відсотка відносно 2010 року.

 

У Японії з моменту катастрофи 11 березня соціальна реклама практично замінила комерційну. Рекламний ринок країни відновлюється, однак тепер рекламодавці ретельно зважують зміст рекламних роликів та оголошень. У ZenithOptimedia вважають, що рекламний ринок Японії цього року скоротиться на 4,1 відсотка, а в наступному - зросте на 4,6.

 

На Близькому Сході з моменту початку громадянської війни в Лівії рекламний ринок також сильно скоротився. Так, в Єгипті витрати на рекламу впали на 20 відсотків. Проте вже в наступному році вони зростуть на 12 відсотків.

 

Світові події будуть впливати на рекламні витрати протягом кількох місяців, проте в довгостроковій перспективі фахівці ZenithOptimedia очікують зростання витрат. Прогнозоване збільшення рекламних бюджетів зросла з 5,2 відсотка до 5,8 відсотка. Зростання рекламного ринку в 2012 році буде спровокований президентськими виборами в США, Олімпіадою в Лондоні і чемпіонатом Європи з футболу.

 

До 2013 року найшвидшими темпами розвитку будуть відрізнятися Китай (з щорічною часткою зростання в 2,4 відсотка) і Бразилія (16,4 відсотка). Росія увійде до топ-10 і потрапить на 7 місце по витратах на рекламу.

 

Також зміняться пріоритети щодо розміщення - вже в 2013 році реклама в інтернеті стане другою за популярністю після телебачення, обігнавши друковані ЗМІ. ZenithOptimedia прогнозують, що витрати на розміщення реклами у пресі впадуть з 95 мільярдів доларів в 2010 році до 91 мільярдів в 2013-му. У той же час витрати на інтернет-рекламу збільшаться з 63 до 94,5 мільярда доларів. До 2013 року витрати на рекламу в інтернеті будуть рости на 16,4 відсотка в рік. Збільшиться і дохід телебачення - з 180,3 мільярда доларів у 2010 році до 216 мільярдів в 2013-му.

 

Джерело: www.lenta.ru

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль