УкрМедіаБанк : Змінювати рекламу на харківських біллбордах будуть тільки вночі
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Змінювати рекламу на харківських біллбордах будуть тільки вночі

Змінювати рекламу на харківських біллбордах будуть тільки вночі 

Щоб уникнути перекриття дорожнього руху під час заміни рекламних матеріалів на біллбордах, розташованих біля проїжджої частини, дані роботи будуть проводитися в нічний час доби, з 22.00 до 7.00. Про це 13 квітня на засіданні виконкому Харківської міської ради повідомив директор комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Олександр Попов.

За його словами, всі ордери на роботи по зміні реклами, видані власникам рекламних конструкцій Департаментом дорожнього господарства, будуть анульовані. Нові ордери будуть видаватися тільки на вказаний час.

Харківський міський голова Геннадій Кернес на засіданні виконкому підкреслив необхідність проведення роз'яснювальної роботи з власниками біллбордів.

«Потрібно зібрати всіх власників рекламних конструкцій та поінформувати про прийняте рішення, щоб реклама змінювалася тільки рано вранці або пізно ввечері, коли немає інтенсивного дорожнього руху», - зазначив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, на засіданні виконкому міськради 30 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив необхідність активізації розпочатої роботи з наведення порядку на ринку зовнішньої реклами у зв'язку з підготовкою до ЄВРО-2012 та вимогами, що пред'являються Харкову як приймаючому місту.

«Необхідно реагувати на всі розвішані рекламні носії, які забруднюють місто, і припинити практику заміни реклами в період інтенсивного руху транспорту», - підкреслив Геннадій Кернес. 

 

 

Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль