УкрМедіаБанк : Янукович опинився в трійці найбільших українських рекламодавців
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Янукович опинився в трійці найбільших українських рекламодавців

Янукович опинився в трійці найбільших українських рекламодавців 

За перший квартал 2011 року Янукович витратив понад чотири мільйони гривень на іміджеву рекламу.

 

Президент Віктор Янукович посів третє місце в списку найбільших рекламодавців України. За даними дослідницької компанії Doors Consulting в першому кварталі 2011 року на його іміджеву рекламу було витрачено 4,38 млн грн.

На першому місці перебуває оператор мобільного зв'язку "Київстар" з витраченими 6,76 млн грн. На другому його колега по ринку МТС — з 5,71 млн грн.

 

Наприкінці грудня стали відомі доходи сім'ї Віктора Януковича. Найбільш консервативна оцінка вартості активів сім'ї президента підходить до цифри в 100 млн доларів, що ставить Януковича на 64-е місце в списку 100 найбагатших українців.

 

Приватне життя і фінансові справи президента Віктора Януковича, а також його сім'ї ретельно приховані від сторонніх співгромадян.

 

Втім, іноді глава держави показує, що гроші в нього є, і чималі. Докази цьому президент час від часу підкидає сам. З останніх - шикарне святкування його 60-річчя: тільки гонорари артистам, які брали участь у заході, повинні були обійтися замовнику в 1 млн євро.

 

Усі фірми і компанії записані на старшого сина Олександра Януковича та дружину.

 

Нагадаємо, на початку квітня Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців. У рейтингу українських багатіїв опинилося 8 мільярдерів, серед яких лідирує Рінат Ахметов зі статками у 16 мільярдів.

 

Сукупні ж статки 100 найбагатших українців становлять 56 мільярдів доларів.

 

Джерело: www.tsn.ua 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль