УкрМедіаБанк : Американці вибрали кращу рекламу автомобілів
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Американці вибрали кращу рекламу автомобілів

Американці вибрали кращу рекламу автомобілів 

Компанія Nielsen, що спеціалізується на вивченні споживчого ринку, назвала найефективнішою автомобільною рекламою відеоролик "This or That" за участю кросовера Kia Soul і хом’яків-реперів. Реклама машини стала лауреатом цієї премії другий рік підряд: у 2010-му звання найефективнішої автомобільної реклами отримало відео "New Way to Roll", головними героями якого також стали Kia Soul і хом’яки.

 

Рекламний відеоролик з хом’яками, виконуючими пісню групи Black Sheep "The Choice Is Yours", був запущений на американських телеканалах в травні 2010 року. Герої-тварини пропонували глядачеві вибрати між кросовером Kia Soul і іншими автомобілями, які зображалися у вигляді колеса для хом’яків або тостерів.

 

Фахівці компанії Nielsen пояснили свій вибір високою ефективністю відеоролика: багато власників автомобілів Kia Soul вперше замислювалися про покупку цієї машини після того, як чули від своїх друзів і знайомих про незвичайну рекламу. Як повідомлялося раніше, рекламна кампанія за участю хом’яків допомогла марки Kia збільшити продажі в 2010 році на американському ринку на 15 відсотків.

 

Крім того, нагорода Nielson дісталася відеорекламі моделі Ford Fiesta ("Краща реклама екологічного автомобіля") і рекламній кампанії Mercedes-benz SLS - "Triumphant" ("Краща рекламна кампанія люксового автомобіля"). Крім того, серія роликів "Тойоти" була названа кращою рекламною кампанією на іспанській мові.

 

Вручення премій проходило на автосалоні в Нью-Йорку, де була представлена оновлена версія кросовера Kia Soul. Як повідомлялося раніше, на американському ринку автомобіль пропонуватиметься з оновленим 1,6-літровим мотором потужністю 135 кінських сил, а також з новим дволітровим 160-сильним двигуном.

 

Джерело: www.avtobazar.lviv.ua

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль