УкрМедіаБанк : Реклама ліків попереджатиме про загрозу самолікування
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Реклама ліків попереджатиме про загрозу самолікування

Реклама ліків попереджатиме про загрозу самолікуванняЧерез три місяці на рекламі ліків з'являться написи: «Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я»

 

 

Верховна Рада України 19 квітня ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 21 Закону "Про рекламу"» щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування. «За» проголосували 285 народних депутатів з 395-ти зареєстрованих.

 

 

Законом доповнено частину четверту статті 21 Закону «Про рекламу» положенням, згідно із яким реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації має містити текст попередження такого змісту: «Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я». Напис має займає не менше 15% площі (обсягу) всієї реклами.

 

 

Доповідач з цього питання - голова профільного підкомітету з питань реклами Комітету з питань свободи слова та інформації, народний депутат Олена Кондратюк - повідомила присутніх про одностайну підтримку Комітету щього законопроекту, «який спрямований на формування у наших  співгромадян  відповідального ставлення до власного здоров'я та  зменшення негативних наслідків, які  мають  місце у зв'язку з неконтрольованим прийняттям лікарських препаратів».

 

 

Закон вступить у силу через три місяці після опублікування.

 

 

Нагадаємо, рекламісти і медійники неодноразово заявляли, що проблеми зі здоров'ям українців не вирішити шляхом заборони реклами ліків. Опоненти ж зазначали, що з ухваленням цього закону, держава відсторониться від вирішення проблем, пов'язаних із самолікуванням населення.

 

 

Нагадаємо, законопроект № 4708 Верховна Рада підтримала в першому читанні 21 грудня 2010 року. Тоді ж, і так само в першому читанні, вона ухвалила проект № 7007, що взагалі забороняє рекламу лікарських засобів.

 

 

 

Джерело: www.telekritika.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль