УкрМедіаБанк : Із центру столиці зникнуть гігантські рекламні банери
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Із центру столиці зникнуть гігантські рекламні банери

Із центру столиці зникнуть гігантські рекламні банериКиївська міська державна адміністрація обмежила максимальну площу наземної реклами у центрі міста до 8 кв. м. Про це сказано в повідомленні Київміськадміністрації.

 

6 квітня з метою оптимізації розміщення об'єктів зовнішньої реклами й забезпечення формування естетичного вигляду міста підписано розпорядження №501 Київміськадміністрації про впорядкування розміщення рекламних засобів.

Відповідно до цього розпорядження, максимальна площа наземного рекламного засобу (щита), що стоїть окремо, на вулиці, площі, бульварі в центральній частині Києва, не повинна перевищувати 8 кв. м.

"Кількість бігбордів і сітілайтів у столиці, хаотичність їх розміщення вже давно потребували упорядкування й вироблення єдиної концепції розміщення. Останнім часом рекламні конструкції стали з'являтися навіть у зелених зонах і в місцях культурної цінності, що ганьбить обличчя міста й заважає комфортному відпочинку жителів столиці", - сказала начальник Головного управління з питань реклами Київміськадміністрації Людмила Денисюк.

У повідомленні також сказано, що Головному управлінню з питань реклами доручено провести консультації з розповсюджувачами зовнішньої реклами, рекламні засоби яких підпадають під дію цього розпорядження, для зменшення кількості й площі таких рекламних засобів.

Крім того, Головне управління містобудування й архітектури разом з Головним управлінням з питань реклами мають розробити і внести на затвердження типовий класифікатор рекламних засобів.

Київміськадміністрація затвердила часовий графік приведення реклами у відповідність із розпорядженням.

Цей графік розбито на 3 етапи: перший - до 31 серпня 2011, другий - до 30 листопада 2011, третій - до 31 березня 2012, кожен із етапів передбачає приведення у відповідність із новими правилами певних вулиць, площ, бульварів у центрі столиці.

За повідомленням прес-служби, раніше ніхто не встановлював обмежень щодо площі рекламних засобів.

Зазначимо, що зовнішня реклама розміщується не тільки виробниками. Зокрема, недавно в Чернівцях адвентисти сьомого дня розмістили великі банери про кінець світу.

 

Джерело: www.ukranews.com 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль