УкрМедіаБанк : Facebook дозволив рекламу азартних ігор і алкоголю
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Facebook дозволив рекламу азартних ігор і алкоголю

Facebook дозволив рекламу азартних ігор і алкоголюКерівництво Facebook скасував обмеження на розміщення реклами алкоголю, тютюну та азартних ігор. Про це повідомляється в офіційному блозі соціальної мережі Inside Facebook.

 

Пом'якшення правил торкнулося і тих товарів, просування яких раніше обмежувалося - молочної продукції, бензину, рецептурних ліків і зброї. Також знімаються вікові обмеження на будь-яку рекламу.

 

Крім того, призами в рекламних акціях на Facebook тепер також може виступати заборонена раніше продукція.

 

Відповідальність за зміст реклами тепер лежить на рекламодавцях та користувачах соцмережі. Сама соцмережа цілком зняла з себе відповідальність за відповідність реклами місцевому законодавству тієї чи іншої країни - наприклад, доступ до оголошень про азартні ігри отримають користувачі з Індії, Бельгії, Норвегії та Швеції, в яких такі ігри заборонені.

 

У нових правилах зазначено, що всі рекламні акції на Facebook повинні бути представлені у вигляді додатків або розміщуватися на сторінці додатка або самого бренду, пише портал Media Post.

 

Спрощення правил - один із ступенів нової політики Facebook, яка має зробити можливості мережі більш прозорими для рекламодавців і користувачів. Загалом такий захід повинен залучити на Facebook кошти тих рекламодавців, які раніше не могли просувати свою продукцію в соціальній мережі.

 

Як повідомлялося раніше, на початку травня власники акаунтів в соціальній мережі Facebook зможуть заробити віртуальні гроші на перегляді реклами.

 

Джерело: www.ukranews.com

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль