УкрМедіаБанк : Київська влада заборонила розміщувати зовнішню рекламу в центрі Києва до осені
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Київська влада заборонила розміщувати зовнішню рекламу в центрі Києва до осені

Київська влада заборонила розміщувати зовнішню рекламу в центрі Києва до осеніКиївська міська державна адміністрація заборонила розміщення нової зовнішньої реклами в центрі столиці до 1 вересня. Про це сказано в повідомленні прес-служби КМДА.

"Сьогодні, 20 травня 2011, набуло чинності розпорядження КМДА про введення мораторію на приймання заяв про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та видання дозволів на її розміщення в центральній частині міста, а також на основних магістралях Києва", - сказано в повідомленні.

Операторам зовнішньої реклами рекомендовано до 1 вересня не встановлювати нові рекламні засоби, на які вони раніше отримали дозволи. Крім того, до вказаної дати для рекламних засобів, які ще не встановлено, але мають раніше видані дозволи, плата за право тимчасового користування місцями нараховуватися і стягуватися не буде.

"Київ як місто, яке приймає УЄФА Євро-2012, повинно виглядати по-європейськи акуратно. А зовнішня реклама як невід'ємна складова міського середовища повинна гармонійно вписуватися в ландшафтно-архітектурні та історико-культурні особливості міста. Таким чином, нашим основним завданням є уніфікувати за розміром, кольором, формою рекламні конструкції і скоротити їх кількість. Без введення мораторію виконання цього завдання неможливо", - цитує прес-служба начальника Головного управління з питань реклами КМДА Людмилу Денисюк.

Заборонено розміщувати конструкції в центральній частині міста, яка обмежується вулицями Саперно-Слобідською, Індустріальною, Довженка, Теліги, Електриків, Набережно-Хрещатицькою, Наддніпрянським і Набережним шосе, Червонозоряним проспектом, Московським проспектом, Московською площею, площею Великої Вітчизняної війни, Чоколівським бульваром.

Також заборонено розміщувати рекламу на основних магістралях міста, куди належать проспекти Бажана, Возз'єднання, Гагаріна, Визволителів, Генерала Ватутіна, Перемоги, Космонавта Комарова, Повітрофлотський, Академіка Глушкова, Академіка Палладіна, Академіка Заболотного, Броварський проспект, Дніпровська набережна, Харківське та Столичне шосе, бульвар Перова, Кільцева дорога, вулиця Богатирська, а також на Харківській і Ленінградській площах.


Раніше КМДА вирішила розробити класифікатор конструкцій зовнішньої реклами: було прийнято рішення про проведення інвентаризації рекламних конструкцій та сприяння обов'язковому демонтажу тих з них, які встановлено незаконно, мають надлишковий розмір або неестетичний вигляд.

Джерело: www.ukranews.com
Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль