УкрМедіаБанк : Компанія “Хенкель Україна” розповсюджувала неправдиву рекламу - АМКУ
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Компанія “Хенкель Україна” розповсюджувала неправдиву рекламу - АМКУ

Компанія “Хенкель Україна” розповсюджувала неправдиву рекламу - АМКУАнтимонопольний комітет України оштрафував на 30 тис. грн. товариство з обмеженою відповідальністю “Хенкель Україна” (м. Київ) за порушення конкуренційного законодавства.

 

Як повідомила прес-служба АМКУ, йдеться про рекламу мийного засобу для використання у посудомийних машинах “Somat Perfekt”.

 

Як встановив комітет, компанія під час просування мийного засобу “Somat Perfekt” замовила у 2010 році рекламний ролик, який транслювався на українських телеканалах, та рекламні листівки, що розповсюджувалися в торговельних центрах Києва, Харкова та Житомира. У рекламі зокрема йшлося про бездоганне усунення навіть найстійкіших забруднень вже за низької температури (від 40 градусів).

 

“За висновками розслідування комітету, поширювана інформація не відповідає дійсності та вводить споживачів в оману”, - зазначили у АМКУ, додавши, що на сьогодні компанія не розповсюджує подібну рекламу.

 

Під час визначення штрафних санкцій комітет врахував, що компанія сприяла розгляду справи і те, що порушення вчинене вперше. ТОВ “Хенкель Україна” сплатило штраф до державного бюджету.


Джерело: www.golosua.com

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль