УкрМедіаБанк : Блогери побачили расизм в рекламі гелю для душу
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Блогери побачили расизм в рекламі гелю для душу

Блогери побачили расизм в рекламі гелю для душуКомпанію Unilever, виробника мила Dove, звинуватили у расизмі через поширення реклами, де розповідалося, що шкіра після використання гелю для душу Dove VisibleCare стає більш гарною. Про це пише The Daily Mail.

 

На постері Dove зображені три дівчини з шкірою різного кольору, а також надруковані дві картинки, на яких демонструється шкіра "до" використання засобу і "після". При цьому малюнок з "брудною" шкірою розташовується за чорношкірої дівчиною.

 

Як відзначає видання, рекламу в основному розкритикували блогери, якы спочатку засумнівалися в її автентичності. На їхню думку, реклама Dove зроблена таким чином, що здається, ніби дівчина з чорною шкірою може перетворитися на латиноамериканку, а потім у блондинку із білою шкірою.

 

За словами представників Dove, реклама дійсно належить компанії, проте вони відкинули звинувачення в расизмі, відзначивши, що всі три дівчини на плакаті демонструють "красиву шкіру після тижня використання гелю для душу".

 

Компанія Unilever є одним з найбільших рекламодавців в світі. Їй належать бренди Rexona, Axe, Timotei, Domestos, Sunsilk та багато інших. Крім того, компанії належать відомі харчові марки - Lipton, Knorr та інші.

 

 

Джерело: www.lenta.ru

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль