УкрМедіаБанк : Нестандартна реклама датського виробника порцеляни підняла продажі на 300%
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Нестандартна реклама датського виробника порцеляни підняла продажі на 300%

Нестандартна реклама датського виробника порцеляни підняла продажі на 300%Датська фабрика порцеляни Royal Copenhagen завдяки нестандартній рекламній акції збільшила продажі на 300%.

Рекламу реалізувало місцеве агентство Uncle Grey. На одній із будівель у центрі Копенгагена був розміщений гігантський плакат із зображенням білої тарілки.

 

Протягом дня тарілка була розфарбована вручну працівниками фабрики, причому візерунок повторював традиційний фабричний малюнок.

 

Весь день за роботою майстрів спостерігали в цілому більш як 40 тис. жителів і гостей міста.

 

Ефект від рекламної кампанії перевершив усі очікування - продажі порцеляни від Royal Copenhagen у столиці Данії зросли на 300%.

 

Фабрика з 1775 р. випускає розфарбований вручну фарфор.

 

Нагадаємо, нещодавно Coca-Cola провела масштабне світлове шоу, задіявши всі чотири стіни 26-поверхової будівлі своєї штаб-квартири в Атланті. Акція була приурочена до 125-річчя бренду. 

 

Джерело: www.novynar.com.ua 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль