УкрМедіаБанк : В Одесі назвали переможців Київського фестивалю реклами
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > В Одесі назвали переможців Київського фестивалю реклами

В Одесі назвали переможців Київського фестивалю реклами26-28 травня в Одесі пройшов Київський міжнародний фестиваль реклами. Гран-прі отримало українське відділення міжнародного рекламного агентства Ogilvy Group Ltd., А кращим агенстсвом назвали Leo Burnett Ukraine.

 

Рекламні ролики банку Forum (український банк, що перейшов у власність німецької групи Commerzbank) іронізують над акуратністю жителів Німеччини (наприклад, одяг, який зняли в запалі пристрасті, не розкиданий, а розкладений по поличках). З іншого боку, ця риса обіцяє велику надійність у банківській справі. Друкована реклама цієї ж компанії була відзначена золотом в номінації "реклама в пресі".

 

Призи від імені прес-журі отримав рекламний ролик мережі кінотеатрів Сінема-парк, в якому всі глядачі кінозалу, в тому числі й чоловіки, виявилися одягнені у весільні сукні. Другий приз журі дістався друкованій рекламі фестивалю Art Directors Club UA під слоганом "Вибач, ми не твоя мама" (агентство Leo Burnett Ukraine). На оголошеннях зображені члени журі фестивалю дизайну та арт-проектів, одягнені в "материнські" домашні халати і фартухи. Творці реклами прагнули показати учасникам фестивалю, що журі конкурсу далеко не таке лояльне, як власні батьки.

 

Найкращим рекламним агентством фестивалю було оголошено Leo Burnett Ukraine. У ході фестивалю агентство також презентувало нову книгу – Humanм Kind Book, що об'єднала найкращі роботи мережі агентств Leo Burnett. Завдяки кріслам і торшерам всі бажаючі могли прочитати книгу безпосередньо у презентаційній залі. Як повідомляється в прес-релізі агентства, після фестивалю виявилася пропажа трьох примірників Human Kind Book.

 

Київський міжнародний фестиваль реклами проходить з 1999 року. Цього року підведення підсумків відбувалося 26-28 травня. На відміну від попередніх фестивалів, фінал 12-го КМФР пройшов в не в Києві, а в Одесі. Усього конкурс налічує 14 номінацій у сфері реклами та PR.

 

Нагадаємо, у Києві завершився XI Міжнародний фестиваль реклами, на якому були нагороджені роботи учасників з України, Росії, Латвії, Голландії.

 

Джерело: www.ua.korrespondent.net 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль