УкрМедіаБанк : У Великобританії заборонили рекламу нової газети Лебедєва
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > У Великобританії заборонили рекламу нової газети Лебедєва

У Великобританії заборонили рекламу нової газети ЛебедєваБританський рекламний регулятор ASA (The Advertising Standards Authority) заборонив телевізійну рекламу нової газети i Олександра Лебедєва. Про це пише The Guardian. 

 

Співробітники ASA знайшли рекламу недостовірної: у ролику говорилося, що газета не буде друкувати "безглуздих чуток і пліток про відомих людей". При цьому у i є ціла рубрика, присвячена подіям з життя відомих людей. Деякі матеріали цієї рубрики рекламний регулятор визнав такими, що не відрізняються від пліток. 

 

На претензії регулятора в редакції i відповіли, що їхня інформація - це не чутки, а документально підтверджені факти. Незважаючи на це, ASA заборонив показувати ролик. 

 

Раніше рекламна кампанія i, на яку були витрачені мільйони фунтів, допомогла підняти тираж газети до 176 тисяч примірників у лютому. Це був рекордний ріст тиражу серед британських газет за лютий 2011 року. 

 

Олександр Лебедєв презентував i в січні 2011 року. Нова газета стала "полегшеної" версією The Independent, яку Лебедєв купив у березні минулого року за один фунт стерлінгів. Газета i коштує 20 пенсів і призначається, за словами Лебедєва, для інтелектуальної молоді, яка читає якісну пресу.

 

Джерело: www.lenta.ru

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль