УкрМедіаБанк : Столична компанія хотіла позбутись конкурента за допомогою неправдивої реклами - АМКУ
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Столична компанія хотіла позбутись конкурента за допомогою неправдивої реклами - АМКУ

Столична компанія хотіла позбутись конкурента за допомогою неправдивої реклами - АМКУАнтимонопольний комітет України зобов’язав ТОВ "ІКФ Агросервіс" не поширювати неправдиву інформацію під час рекламування власної продукції та щодо діяльності конкурентів. Так, підприємство розповсюдило порівняльну рекламу аналізаторів сирого молока власного виробництва та конкурента – компанії "Бултех – 2000»" ООД (м. Стара Загора, Республіка Болгарія). Про це УНН повідомили в прес-службі АМКУ.

Йдеться про аналізатори АКМ-98 та "ЕКОМИЛК" типу "МИЛКАНА КАМ-98-2А" відповідно.

Зокрема, в рекламі стверджувалося, що діапазон виміру жиру аналізаторів сирого молока АКМ-98 становить 0,01 – 45 відсотків, а "ЕКОМИЛК" типу "МИЛКАНА КАМ-98-2А" лише 0,5 – 9 відсотків.

Натомість, як зазначено в технічній документації, діапазон виміру жиру аналізаторів АКМ-98 також становить від 0,5 до 9 відсотків.

Цією ж рекламою ТОВ "ІКФ Агросервіс" поширило інформацію про зупинення дії свідоцтва компанії "Бултех – 2000" ООД, що не відповідало дійсності.

Отже, поширена інформація містила неправдиві відомості та могла призвести до дискредитації компанії "Бултех – 2000" ООД.

Реклама була розіслана електронною поштою у вигляді порівняльної таблиці 7 підприємствам та організаціям у жовтні – грудні 2009 року. 

Присутній на засіданні Комітету уповноважений представник підприємства повідомив про те, що ТОВ "ІКФ Агросервіс" погоджується з висновками Комітету та зобов’язується спростувати розповсюджену неправдиву інформацію.

 

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України оштрафував на 30 тис. грн ТОВ "Хенкель Україна" (м. Київ) за порушення конкуренційного законодавства під час реклами миючого засобу для використання у посудомийних машинах "Somat Perfekt". 

 

Як встановив Комітет, компанія під час просування миючого засобу "Somat Perfekt" замовила у 2010 році рекламний ролик, який транслювався на українських телеканалах, та рекламні листівки, що розповсюджувалися у торговельних центрах Києва, Харкова та Житомира. У рекламі, зокрема, йшлося про бездоганне усунення найстійкіших забруднень навіть за низької температури (від 40 градусів).

 

За висновками розслідування АМКУ, поширювана інформація не відповідає дійсності та вводить споживачів в оману.

 

На сьогодні компанія не розповсюджує подібну рекламу.

 

Джерело:  www.unn.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль