УкрМедіаБанк : Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиціПредставники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій
Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Ігор Добруцький на зустрічі з операторами зовнішньої реклами в п'ятницю, 16 квітня, заявив, що до початку червня кількість рекламних конструкцій у центральних районах столиці повинно бути зменшене на 50%,а в спальних - на 10-25%.

 В результаті кількість щитів у місті скоротиться з 27 тисяч до 20 тисяч.

"Формально конструкції повинні бути прибрані виходячи з вимог безпеки, побажань ДАІ і в рамках добровільної підтримки ринком ініціатив міської влади", - сказав голова координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами Артем Біденко, який був присутній на зустрічі. Представники КМДА також заявили, що не будуть продовжувати дозволи на розміщення реклами, дія яких закінчилася.

Міська влада вже пред'являли вимогу зменшити кількість рекламних площин під час обговорення у жовтні минулого року проекту нової концепції розміщення зовнішньої реклами.

 Документ передбачав скорочення кількості рекламних носіїв, зокрема, в центральній частині міста на 70%. Робоча група КМДА повинна була подати нову концепцію на затвердження меру до 15 грудня цього року, а в середині листопада цей документ планували винести на обговорення громадськості.

Тепер же концепцію планується прийняти в найближчі два місяці, а протягом двох тижнів учасники ринку зможуть запропонувати доповнення до документа.У КМДА регулювати питання розміщення зовнішньої реклами будуть новий керівник Головного управління з питань реклами Ольга Щепак і директор КП Київреклама Олена Бакаєва.

 Як пише видання, оператори згодні, що в Києві дуже багато рекламних конструкцій.

"Всі розуміють, що скорочення кількості щитів неминуче", - говорить директор РТМ-Україна Олег Невельчук. За його словами, останнім часом рекламні конструкції стали з'являтися в парках і біля історичних пам'яток. Це, за його словами, і могло бути однією з причин того, що влада ініціювали зменшення кількості реклами.

 Проте виконати вимоги влади буде непросто, зазначають учасники ринку.

"Оператори повинні домовитися, як саме демонтувати площині, а часу на це дано небагато", - пояснив керуючий директор Gallery Україна Костянтин Рубан.

Так, за оцінками Doors Consulting, зараз більше всього площин у центральних районах займають компанії Gallery, BigBoard, Луверс і Етикетка. За оцінками директора Doors Consulting Сергія Смоляра, рекламний ринок Києва, обсяг якого в 2009 році склав 227 мільйонів гривень у результаті може скоротитися на 15-20%.

 Джерело: www.rup.com.ua

Інші новини за темою
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...
23.09.2010

Что подорожает при новом налоговом кодексе?
После вступления в силу Налогового кодекса подорожает аренда недвижимости, юридические услуги, а также большиство товаров повседневного спросаНа этом сходятся специалисты, опрошенные сайтом «В г...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль