УкрМедіаБанк : Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку! 

Портал "УкрМедіаБанк" вітає з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв'язку, всіх тих, хто присвятив своє життя галузі інформаційних технологій.

Сьогодні нам навіть важко уявити своє життя без телевізора, радіо, мобільного телефону, комп'ютера та газет. Інформаційно-комунікаційні технології стали одним з найважливіших факторів, що впливають на розвиток суспільства.

Галузь зв'язку та інформатизаційна сфера є своєрідним індикатором розвитку економіки та інформаційного суспільства з його численними можливостями для бізнесу, науки та освіти.

16 листопада – професійне свято всіх тих, чия діяльність сприяє створенню ефективної комунікації між людьми, формуванню і стрімкому розвитку телекомунікації країни та єдиного світового інформаційного простору.

У цей день ми бажаємо всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку України міцного здоров'я і професійних успіхів у роботі.

З повагою, портал "УкрМедіаБанк"

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль