УкрМедіаБанк : Незалежні Інтернет-видання опинилися під загрозою закриття
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Незалежні Інтернет-видання опинилися під загрозою закриття

Незалежні Інтернет-видання опинилися під загрозою закриття 

 

Новий Податковий кодекс, що викликав небачений раніше протест серед підприємців, містить у собі норми, які підривають майбутнє розвитку ринку інформаційних послуг в Україні.

Заборона підприємцям, які займаються роздрібною торгівлею в мережі і рекламною діяльністю, працювати по спрощеній системі оподаткування, зводить до нуля будь-які перспективи збереження конкурентоспросожності. 

«Зачистка» ринку електронної комерції, який тільки-но почав набирати обертів, від малих та мікро-бізнесів, які є джерелом нових проектів і перспективних бізнес-моделей, не тільки позбавить українців можливості здійснювати покупки у мережі, але й надовго закриє питання конкурентоспроможністі українських компаній. 

Позбавлення підприємців-початківців можливості працювати з мінімальним податковим навантаженням і самим оплачувати всі свої витрати, означає кінець усіх їхніх планів і перспектив.

Ще більш згубною стане заборона підприємцям продавати рекламу. Реклама – єдина доступний спосіб виживання молодих інформаційних проектів в мережі. 

Дивно, що всі ці чиновницькі інновації залишаються без уваги представництв найбільших світових IT-компаній, що працюють в Україні. Адже вони, перш за все, зацікавлені у розвитку місцевого ринку та збереженні конкурентоспроможності, стимулюванні інновацій та підтримці експериментів підприємців-початківців. 

 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль