УкрМедіаБанк : Частка інтернету в «медіапирозі» Україна може зрости до 10% за п'ять років
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > Частка інтернету в «медіапирозі» Україна може зрости до 10% за п'ять років

Частка інтернету в «медіапирозі» Україна може зрости до 10% за п'ять років 

Частка ринку інтернет-реклами в «медіапирозі» України може збільшитися в два рази протягом найближчих двох років і дорости до 10% протягом п'яти років. Такі прогнози в інтерв'ю «МедіаБізнесу» озвучив директор комунікаційного агентства UM (Universal McCann) Віктор Шерстюк. 

 

За його словами, вже зараз спостерігається різке збільшення частки інтернету в обсягах рекламного ринку. 

«Зараз ми бачимо, що багато рекламодавців інвестують в інтернет більше, ніж раніше. Для багатьох присутність в інтернеті стало нормою», - зазначив він. 

 

Зокрема, з клієнтів UM, за словами пана Шерстюка, активно йдуть в інтернет такі рекламодавці, як InBev, Exxon Mobil, КВК, Інтелеком і багато інших. 

 

«Та й взагалі, багато міжнародних рекламодавців, таких як Coca-Cola, Adidas, Carlsberg Group все більше рекламуються в мережі», - сказав він. 

 

На питання про те, які медіаканали більше всіх «страждають» від того, що частка інтернету зростає, Віктор Шерстюк відповів, що «в більшій чи меншій мірі страждає преса». 

 

«Хтось, можливо, перекидає бюджети з ТБ, але бюджети цих медіаканалів так чи інакше незрівнянні за величиною», - сказав він. 

 

Як писав «МедіаБізнес», згідно з уточненим прогнозом ВРК, обсяг ринку інтернет-реклами за підсумками 2010 року повинен скласти близько 230 млн гривень. 130 млн гривень з них - це медійна реклама, ще 100 млн - контекстна. 

 

Нагадаємо, на думку директора київського відділу продажів «Яндекс.Україна» Олександра Тисменецького, яку він озвучив у інтерв’ю «МедіаБізнесу», українському інтернет-ринку буде важко в найближчому майбутньому досягти навіть 10%-ну позначку. «Для того, щоб вона, принаймні, сягнула 6%, потрібно не менше півтора років», - зазначив тоді він. 

Нинішню частку інтернету в «медіапирозі» України Олександр Тисменецький тоді ж оцінив у 2-3%.

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль