УкрМедіаБанк : MMR забезпечить неДЕЛІКАТНУ критику освітніх заходів галузі
     Портал "Укрмедіабанк" > новини > MMR забезпечить неДЕЛІКАТНУ критику освітніх заходів галузі

MMR забезпечить неДЕЛІКАТНУ критику освітніх заходів галузі 

З сьогоднішнього дня один з найдосвідченіших і чесних експертів рекламно-комунікаційного ринку України Іветта Делікатна стане MMRевізором. 

 

Начальник служби управління талантами комунікаційного холдингу Atlantic Group, лідер проекту TALENTari, член правління ВРК, член освітнього комітету МАМІ, голова ревізійної комісії UAPR не таємно, як це роблять інспектори Мішлен, а явно буде відвідувати заходи для рекламістів-маркетологів і ділитися своєю думкою про івент. 

 

Чому Іветта? 

Тому що ще рік тому в ренкінгу найуспішніших маркетинг-медіа-леді України Іветта Делікатна отримала від нас таку характеристку: 

 

Іветта Делікатна, Chief-Talent Officer Atlantic Group. Досягла, підкорила, завоювала на рекламному ринку практично все. Спробувала себе в Росії. Втомилася. Вирішила, що прийшов час насичувати ринок талантами, чим вона тепер і займається в холдингу. Гуру BTL. Небайдужа до подій на рекламному ринку в цілому, що доводить своєю діяльністю в МАМІ і ВРК. Один зі співрозмовників MMR сказав про Іветта: «Вона найбільш чесна за всіх на ринку. Грандіозна людина ». 

 

Слово MMRевізору: 

Жити, постійно навчаючись - правильно! Тільки крім, хто прагне знань, це зрозуміли і ті, хто їх постачає, тому ринок наповнений безліччю семінарів і конференцій з різних питань. Іноді добре розкручені заходи відверто нудні, а не настільки розкручені цікавіші за самі Канни. Щоб допомогти ринку зорієнтуватися в потоці пропонованих знань, я вирішила завести (накінець!) блог на mmr.net.ua, в якому обіцяю ділитися своїми особистими суб'єктивними (!) враженнями від того чи іншого заходу та викладати свої рекомендації для відвідування майбутніх. Ми розумію, що я не зможу відвідувати всі  заходи на 100%. У такому разі пост-звіт буде з'являтися тільки за умови, що хтось із колег, кому я довіряю беззастережно (!) зможе бути присутнім на нього. Написана з їхніх слів замітка із зазначенням джерела інформації також зможе стати гідом для тих, хто прагне до самовдосконалення. 

 

P.S. Заангажованість виключається (всі квитки Іветта буде отримувати з акредитації MMR, купувати за свій рахунок або за рахунок AGL). 

 

P.P.S. Заздалегідь закликаємо об'єкти дослідження не ображатися і сприймати критику як добру пораду для поліпшення контенту та організації заходу. 

Хочете отримати штамп «Годен» від MMRевізора - запрошуйте його до себе.Доведіть, що вам нема чого приховувати, і те, що ви пропонуєте слухачам, якісно і корисно.


Джерело: www.mmr.net.ua 

 

Інші новини за темою
22.09.2010

Київська влада вимагає прибрати половину реклами в столиці
Представники Київської міськадміністрації на зустрічі з операторами ринку зовнішньої реклами зажадали до кінця весни прибрати з центру столиці половину конструкцій Заступник голови Київської міської д...
22.09.2010

Медіапланування у рекламі.
Медіапланування (mediaplaning) - планування рекл. кампаній, зміст якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, ...
22.09.2010

Відкриття порталу УкрМедіаБанк.
    "УкрМедіаБанк" радий повідомити всім видавцям і рекламодавцям про своє відкриття. Ми довго працювали над цим проектом, щоб зробити його максимально зручним, зрозумілим і ефекти...

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль