Портал "Укрмедіабанк" > Рекламно-інформаційні видання > Афіша Закарпаття (Ужгород)

Медіа-кіт видання Афіша Закарпаття (Ужгород)
Газета
Тема: Рекламно-інформаційні видання
Наклад: 16500
Періодичність: 1 р. на тиждень
Колір: Ч/Б+колір
Розповсюдження: передплата та роздріб
Мова видання: українська
Кількість сторінок: 48
Рейтинг: 4 (+0), 7123 хітів
Ціна: 4 грн

«Афіша Закарпаття» - рекламно-інформаційний тижневик. Газета містить безкоштовні та приватні платні оголошення, рекламу та інформацію, пропонує читачам широкий асортимент товарів і послуг.


Читацьку аудиторію регіональних газет «Афіша» формують люди у віці максимальної ділової та соціальної активності з середнім і високим рівнем достатку, підприємці і приватні особи. Титульна обкладинка газет рекламного характеру тиждень друкується додатковим тиражем з метою цільової кур'єрської доставки в офіси як «Діловий додаток». Спеціалізовані тематичні «зошити» разом з pos-продукцією доставляються за юридичними адресами і на стенди під час роботи виставок, розповсюджуються промоутерами у точках згідно PR-планом. 

 

 

Відкриття пунктів прийому оголошень в газети «Афіша» у Львівській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській та Закарпатській областях та залучення до такої роботи міст західного регіону сприяє тіснішому контакту з клієнтами та швидкому реагуванню на їхні запити. Крім того, виготовлються та розміщуються спеціальні скриньки червоного кольору для прийому безкоштовних оголошень від населення безпосередньо у районі проживання.

 


Технічні вимоги:Інші видання з цієї теми
Афіша Волині (Луцьк)    Ассорти (Донецк)    Аренда (Киев)    Адреса деловой удачи (Николаев)    Алло! (Донецк)    
Афіша Прикарпаття (Івано-Франківськ)    Афіша Рівне (Рівне)    Безкоштовні оголошення (Рівне)    Бесплатка (Луганськ)    Бесплатно Всегда (Днепропетровск)    

    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль